KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 10928638
nr 1092 8638
Pastell
A Månsson, signerad, Månsken, 22x16
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 februari 2017
kl 19:58:41
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)